سوالات متداول

در این بخش به مهم ترین و پرتکرار ترین سوالات متداول در مورد خدمات و دوره های آموزشی ارزیشو می پردازیم، لطفا پیش از تماس با ما این بخش را مطالعه کنید. به احتمال زیاد پاسخ سوال احتمالی شما در این قسمت جواب داده شده است.

عمومی

ارزیشو دقیقا چیکار میکنه؟

ما درآمد دلاری را تجربه کردیم و با راه اندازی ارزیشو در مورد روش های مختلف و متنوع درآمدزایی ارزی از داخل ایران تولید محتوا می کنیم. کار اصلی ما شناسایی و معرفی فرصت های کسب درآمد دلاری است و در کنار آن با کمک شرکت های همکار خدمات مورد نیاز برای شروع فعالیت و دریافت درآمد را هم ارائه می کنیم. پس ارزیشو ترکیبی از آموزش و خدمات در زمینه کسب درآمد دلاری است.

اگر در مورد روش های درآمدزایی و سایت ها، سوالی داشتیم چطور از شما بپرسیم؟

با توجه به پراکندگی موضوعات و روشها هر کس در ارزیشو در یک یا دو زمینه اطلاعات دارد و در صورت تماس تلفنی احتمالا شما نمی توانید با فرد مورد نظر صحبت کنید چون اکثر افراد تیم ما در ایام کرونا دورکار هستند. پس بهتر است سوال خود را روی واتساپ یا تلگرام ارزیشو ارسال کنید تا در زمان مناسب توسط فرد مناسب پاسخ داده شود.

خدمات

آیا ارزیشو خدمات مورد نیاز مثل حساب پی پال ارائه می کند؟

هدف اصلی ما تولید محتواست و با توجه به تخصصی بودن ارائه خدمات خارجی، ارزیشو به طور مستقیم خدمات ارائه نمی کند ولی با توجه به نیاز مخاطبین با چند شرکت معتبر و معتمد توافق همکاری داریم که خدمات مورد نیاز توسط آنها تامین شود و سعی کردیم برای کاربران ارزیشو تخفیف و شرایط خوبی هم از شرکت ها بگیریم.

دوره های آموزشی

چه دوره های آموزشی توسط ارزیشو ارائه می شود؟

بخش زیادی از محتوای آموزشی ما رایگان و در سایت و کانال یوتیوب ارزیشو قابل استفاده است و در کنار آن محتوای تکمیلی و تخصصی هم در زمینه های یوتیوب، فریلنسری و مشتری یابی بین المللی ارائه می شود. 

یوتیوب

ما یه بخش مفصل برای سوالات و چالش های مسیر یوتیوبر شدن داریم که پیشنهاد میکنم اگر در مورد یوتیوب سوال دارید حتما این بخش را مطالعه کنید:

 

بخش اختصاصی سوالات مرتبط به یوتیوب

فریلنسری