کسب درآمد دلاری از فریلنسری

کسب درآمد دلاری فریلنسری یکی از روش‌های رایج کسب درآمد دلاری است. افرادی که به‌تازگی به عنوان یک فریلنسر شروع به کار کرده‌اند، قصد دارند راهی را در مسیر شغلی پیش بگیرند که به بالاترین کسب درآمد دلاری از فریلنسری برسند. بسیاری از فریلنسرهای جدید این طور فکر می‌کنند و منطقی هم به نظر می‌رسد؛ اما کسب درآمد از فریلنسینگ سختی‌های خودش را دارد. تنها به این دلیل که یک مهارت فریلنسری تقاضای بیشتری دارد و یا می‌توان از طریق آن درآمد دلاری فریلنسری بیشتری داشت، لزوما به این معنی نیست که بهترین مسیر برای دنبال کردن است.حقوق خوب گرفتن و یا کسب درآمد دلاری بالا از فریلنسری به سطح مهارت، تجربه و کیفیت کار شما بستگی دارد.

با این حال، مهم است که بازار خود را بشناسید و ببینید کدام نوع شغل و مهارت‌ها بیش‌ترین درآمد دلاری فریلنسری را دارند و یا بیشترین دستمزد را دریافت می‌کنند تا شاید بتوانید یک مهارت جدید یاد بگیرید و یا برای یک شغل آزاد در آینده برنامه‌ریزی کنید.

درآمد دلاری فریلنسری یکی از پرطرفدارترین درآمدهاست؛ چرا که کسب درآمد از فریلنسینگ مزایای بسیاری دارد: نداشتن سقف درآمد، استقلال در انتخاب فضا و زمان کار، آزادی در تعیین نوع پروژه و مهمتر از همه استقلال و آزادی در انتخاب پروژه و همکار.

قبل از شروع کسب درآمد دلاری از فریلنسری

برای کسب درآمد از فریلنسینگ به عنوان یک فریلنسر، باید مهارت‌هایی داشته باشید که مردم مایل به پرداخت به ازای انجام آن‌ها هستند. بسیاری از مردم فکر می‌کنند که تجربه تبدیل شدن به یک فریلنسر را ندارند، اما کافی است تا گذشته‌ی خود را مرور کنند.  

این شکلی فکر کنید: تا به حال شغلی داشتید؟ اگر آره، به این معنیه که شما مهارت‌هایی دارید که مردم به خاطر آن‌ها حاضرن پول پرداخت کنند و شما میتونید از این طریق درآمد دلاری فریلنسری داشته باشید.

ساده‌ترین انتقال از کارمندی به فریلنسری این است که کار خود را با چیزهایی شروع کنید که قبلا در ازای انجام آن‌ها حقوق دریافت کرده‌اید. ​

خدمات درآمد دلاری فریلنسری ارزیشو

کار ما در ارزیشو شناسایی و معرفی فرصت‌هایی برای کسب درآمد دلاری (مانند کسب درآمد دلاری از فریلنسری) و آموزش از طریق تولید محتواست، در این میان برخی از مخاطبین ارزیشو نیاز به خدماتی دارند تا به کمک آن بتوانند در مسیر کسب درآمد دلاری حرکت کنند. ما در ارزیشو صرفا روی تولید محتوا تمرکز داریم و در هیچ زمینه‌ای از خدمات ورود نمی‌کنیم چرا که این یک کار تخصصی است و از عهده ما خارج است ولی با توجه به درخواست‌های مخاطبین خدمات و شرکت‌هایی که به نظر ما با کیفیت برسد را معرفی می‌کنیم چرا که اعتقاد داریم در زمینه کسب درآمد دلاری آموزش تنها کافی نیست و لازم است در کنار محتوا خدمات مرتبط هم معرفی شود.

در همین راستا ارزیشو خدمات شرکت میناپی مالزی را معرفی می‌کند و یک فرآیند تسهیل در خرید را برای مخاطبین خود ایجاد کرده است. با توجه به تعداد بالای درخواست‌ها توسط مخاطبین ارزیشو ما با شرکت میناپی یک قرارداد همکاری منعقد کردیم و روی خدمات میناپی برای کاربران ارزیشو تخفیف‌های ویژه گرفتیم.

 1. کلیه خدمات معرفی شده در این صفحه توسط شرکت میناپی (minapay.me) ارائه و پشتیبانی می شود.
 2. ارزیشو با تجمیع سفارش ها و خرید گروهی تخفیف ویژه ای برای مشتریان خود از میناپی گرفته است و شما مبلغ را به درگاه پرداخت ارزیشو واریز می کنید و سپس کلیه هماهنگی های اجرایی و فنی و ارائه مدارک و دریافت خدمات را از میناپی دریافت می کنید.
 3. ارزیشو تا لحظه دریافت سرویس توسط شما پول را به شکل امانت نزد خود نگه میدارد و در صورتی که سرویس ارائه شد پول را با میناپی تسویه خواهد کرد و درصورتی که سرویس توسط میناپی تحویل نشود مبلغ توسط ارزیشو به شما عودت داده می شود.
 4. نکات مهم در مورد شرایط سرویس به صورت کامل در سایت میناپی قید شده است و شما با آگاهی کامل از موارد مهم از جمله عدم ورود به سایت پی پال با IP ایران اقدام به خرید می کنید. نکات مهم مربوط به هر سرویس در این صفحه هم نوشته شده است ولی مبنا همان سایت ارائه دهنده خدمات یعنی شرکت میناپی مالزی است.
 5. تمامی هماهنگی های اجرایی و پشتیبانی فنی سرویس با میناپی است و چنانچه بعد از دریافت اولیه سرویس به هر دلیلی سرویس خریداری شده به مشکل خورد این موارد از عهده و تعهد ارزیشو خارج است و میناپی و مشتری به طور مستقل از ارزیشو به آن خواهند پرداخت و مجددا تاکید می کنیم که وظیفه ارزیشو صرفا تجمیع سفارش ها برای دریافت تخفیف و تضمین تحویل سرویس در ابتدای امر را به عهده دارد.
 6. طبق تجربه میناپی تمامی تلاش خود را می کند تا کار شما بدون مشکل پیش رود و این امر نیاز به دقت و توجه شما در رعایت قوانین و نکات استفاده از پی پال و سایر سرویس ها دارد.

ویزاکارت فیزیکی + سیم کارت مالزی

۱/۹۵۰/۰۰۰تومان

۱/۷۹۷/۰۰۰ تومان

ویزا کارت‌های ارائه شده توسط مینا پی ، از مالزی و به نام متقاضی صادر میشوند.

ویزا  کارت  انتخابی کاربر به صورت فیزیکی صادر شده و همراه با یک سیم کارت مالزی، به آدرس متقاضی در ایران ارسال میشود.

پایه ارزی این کارت‌ها رینگیت مالزی می‌باشد.

قابلیت خرید از تمام سایت‌های پذیرنده ویزا و مستر کارت با هر پایه ارزی.

قابلیت اتصال به پی پل، فریلنسر و سایت‌های دیگر به عنوان source of fund

قابلیت دریافت وجه نقد از کلیهٔ عابر بانک‌ها و امکان خرید از فروشگاه های پذیرنده ویزا و مستر در سراسر دنیا.

دارای پنل آنلاین برای بررسی تراکنش‌ها و موجودی حساب.

قابلیت وریفای کردن اکانت‌های خرجیز جمله ، پی پال،اسکریل، فریلنسر، آپورک و ….

قابلیت شارژ کارت از طریق صرافی‌ها و همچنین از طریق خدمات مینا پی و یا هر فرد ساکن در مالزی.

سقف موجودی در کارت ۵۰۰۰ رینگیت می‌باشد.

این کارت‌ها دارای امنیت بالای هستند ، و برای خرید آنلاین ، کد تایید به سیم کارت مالزی شما ارسال میکنند و پس از تائید شما ، مبلغ پرداخت میشود.

سیم کارت هر ۳ هفته باید شارژ شود تا اکتیو بماند و در صورت شارژ نشدن از بین خواهد رفت و قابل بازیابی نخواهد بود.

متقاضی موظف است اطلاعات مورد نیاز در فرم‌ها را به صورت دقیق و صحیح وارد نماید ،مینا پی هیچ مسولیتی در قبال اطلاعات وارد شده به صورت نادرست را ندارد.

پی پال بیزنس وریفای شده

۳/۴۰۰/۰۰۰ تومان

۲/۳۹۷/۰۰۰ تومان

-اکانت‌ وریفای شده پی پال بیزینس به نام متقاضی باز و وریفای میشود، بنابر این نیاز به عکس شفاف از پاسپورت متقاضی می‌باشد.

-زمان انجام کار بین ۱ تا ۳ روز کاری ، بعد از ثبت سفارش می‌باشد.

-متقاضی باید برای اکانت‌ وریفای شده پی پال ،یک ایمیل و پسورد ورود به ایمیل ارائه کند.

-اکانت وریفای شده پی پال از نوع بیزینس می‌باشد و امکانات بسیار زیادی ،از قبیل درگاه ارزی آنلاین، سیستم حرفه‌ای اینویس و غیره را دارد.

–اکانت پی پال از طریق حساب بانکی در مالزی وریفای میشود و محدودیتی برای استفاده نخواهد داشت.و هیچ کارت ویزا و مستر به آن متصل نیست.

-حساب بانکی متصل به اکانت پی پال ،صرفا جهت وریفای کامل حساب می‌باشد،بنابر این متقاضی نباید درخواست برداشت وجه به آن حساب بانکی را بدهد.

-در صورت نیاز به مستر یا ویزا کارت ، میتوانید از مینا پی و یا شرکت‌های دیگر تهیه کنید و به اکانت پی پال خود متصل کرده و از آن استفاده کنید.

-در صورت درخواست متقاضی، قبض هم ارائه میشود تا در آینده اگر  پی پال از شما درخواست مجدد برای ارسال قبض کرد با تغییر تاریخ از آن استفاده کنید.

-جهت اتصال به حساب پی پال باید از IP مالزی استفاده کنید، جهت دریافت مشاوره خرید VPS میتوانید با کارشناسان میناپی در ارتباط باشید.

سیم کارت مالزی

۷۸۰/۰۰۰ تومان

۶۹۷/۰۰۰ تومان

سیم کارت‌های فیزیکی مالزی با آنتن دهی خوب در ایران جهت دریافت و ارسال تماس و پیامک جهت تایید اکانت‌های خارجی.

این سیم کارت‌ها باید هر ۳ هفته حداقل ۵ رینگیت شارژ شود تا اکتیو بمانند.

در صورت غیر فعال شدن سیم کارت به دلیل شارژ نشدن، قابل بازیابی نیستند.

مدت زمان ارسال از مالزی و دریافت در ایران، بین ۱ تا ۳ هفته می‌باشد.

پس از دریافت سیم کارت در ایران ، حتما سیم کارت را شارژ کنید.

متقاضی موظف است اطلاعات مورد نیاز در فرم‌ها را به صورت دقیق و صحیح وارد نماید ،مینا پی هیچ مسولیتی در قبال اطلاعات وارد شده به صورت نادرست را ندارد.

پکیج جامع و یکپارچه سرویس

 1. سیم کارت مالزی
 2. ویزا کارت مالزی
 3. ریموت سرور VPS مالزی
 4. حساب پی پال بیزنس
 5. پشتیبانی تایید آدرس

۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان

۳/۹۹۷/۰۰۰ تومان

 1. تمامی موارد مهم اشاره شده در خدمات بالا که به صورت جدا جدا مطرح شد را در نظر بگیرید.
 2. سیم کارت هر سه هفته باید ۵ رینگت مالزی (معادل ۱.۲۵ دلار) شارژ شود و خود میناپی می تواند برای شما این کار را با دریافت معادل ریالی انجام می دهد.
 3. وی پی اس باید به صورت ماهانه تمدید شود. میناپی از سایت Vpsmalaysia.com.my سرویس های مربوطه را دریافت می کند. در صورتی که خواستید خودتان هم میتوانید از این سایت یا هر سایت دیگر که وی پی اس مالزی ارائه می کند VPS تهیه کنید. و از مبلغ فوق ۱۹۰ هزار تومان به شما عودت داده می شود.
 4. در صورت نیاز به ثبت نام و تائید هویت در سایت فریلنسر مبلغ ۱ میلیون تومان به این پکیج اضافه می شود.
 5. مهم تری مزیت این پکیج یکپارچگی آن از یک کشور و پشتیبانی شرکت میناپی است. 
 6. ارزیشو توصیه می کند تمامی موارد مورد نیاز را از یک کشور تهیه کنید تا ریسک کار کمتر شود.

حرف آخر درباره کسب درآمد از فریلنسینگ

نه فقط در مورد کسب درآمد دلاری از فریلنسری بلکه همیشه مردم به دنبال راه‌هایی هستند تا سریع ثروتمند شوند. آیا فکر می‌کنید واتسپ یک‌شبه به یک برنامه ۲۰ میلیارد دلاری تبدیل شد؟ خیر، بیش از ۴ سال طول کشید تا به آنجا برسند. تقریبا ۵ سال طول کشید تا مارک زاکربرگ فیسبوک را به یک موفقیت تبدیل کند. او حتی در چند سال اول هیچ پولی از طریق فیسبوک به دست نیاورد.

آن شور و اشتیاق شعله‌ور در درون شما باعث می‌شود که شما در کاری که می‌کنید بهتر باشید و مهارت‌های خود را بهبود بخشید و در نهایت منجر به این می‌شود که بیش از همیشه درآمد دلاری فریلنسری داشته باشید. درنهایت یاد بگیرید که صبور باشید. چون مدتی طول می‌کشد تا به کسب درآمد ثابتی از فریلنسینگ برسید.

یک مسیر شغلی را صرفا به این دلیل که درآمد دلاری فریلنسری خوبی دارد دنبال نکنید. ​اگر می‌خواهید درآمد دلاری فریلنسری ثابتی داشته باشید و به عنوان یک فریلنسر زندگی کنید، کاری را انتخاب کنید که نسبت به آن شور و اشتیاق دارید.

آن شور و اشتیاق شعله‌ور در درون شما باعث می‌شود که شما در کاری که می‌کنید بهتر باشید و مهارت‌های خود را بهبود بخشید و در نهایت منجر به این می‌شود که بیش از همیشه درآمد دلاری فریلنسری داشته باشید. درنهایت یاد بگیرید که صبور باشید. چون مدتی طول می‌کشد تا به کسب درآمد ثابتی از فریلنسینگ برسید.

سوالات متداول کسب درآمد از فریلنسینگ

با توجه به داده‌های پایونر، فریلنسر به طور متوسط ۳۶ ساعت در هفته با نرخ ۲۱ دلار در ساعت برای حقوق پیش از مالیات سالانه بیش از ۳۹۰۰۰ دلار کار می‌کند. این میزان به طور قابل‌توجهی بالاتر از میانگین حقوق کارمندان غیر فریلنسر در بیشتر کشورهای مورد بررسی است.

 • مدیریت رسانه‌های اجتماعی
 • ​توسعه وب و موبایل
 • تحقیقات اینترنتی
 • ​تحلیل داده
 • ​طراحی وب
 • ​حسابداری
 • ​طراحی گرافیکی
 • ​مشاوره

بعد از پرداخت اطلاعات شما و سرویس درخواستی تان برای میناپی ارسال می شود و شرکت میناپی روی واتساپ هماهنگی های بعدی را با شما انجام خواهد داد.

 • فریلنسر دات کام(Freelancer)
 • کانتنت مارت (ContentMart)
 • کانستنت کانتنت (ConstantContent)
 • آپ ورک(Upwork)
 • کرایگس لیست (Craigslist)
 • تاپ تول (Toptal)
 • سایت گورو (Guru)
 • ۹۹ دیزاین (۹۹designs)

ما دو کار انجام می دهیم:

 1. با تجمیع سفارش ها موقع ثبت نام برای شما از میناپی تخفیف میگیریم.
 2. پول را به امانت نزد خود نگه میداریم تا شما خدمات مورد نیاز را از میناپی تحویل بگیرید. (سیستم پرداخت امن)

در صورتی که میناپی در تحویل خدمات قصوری داشته باشد ارزیشو پوب دریافتی شما را عودت خواهد داد. ما تا زمانی که سرویس را تحویل نگرفتید از این سفارش پشتیبانی می کنیم.

پس از دریافت سرویس ما مبلغ را با میناپی تسویه می کنیم و ماموریت ما یعنی تسهیل در خرید و تضمین پرداخت به اتمام می رسد. در نتیجه برای مشکلات حین کار باید از میناپی بعنوان سرویس دهنده پیگیری کنید.

 • نویسندگی
 • ​ خواندن دوباره و ویرایش کتاب‌های درسی
 • طراحی گرافیکی
 • برنامه نویسی و ​توسعه دادن (Develop) وبسایت
 • آموزش آنلاین
 • ​ دستیار مجازی “VA”​ ​
 • عکاسی
 • ​مدیریت رسانه‌های اجتماعی