دریافت ارزدیجیتال رایگان - arzisho فریلنسری

دریافت ارزدیجیتال رایگان

پخش ویدیو
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram

در این ویدئو یاد می گیری

ایردراپ یا توکن رایگان یکی از روش های کسب درآمد دلاری است. کاربران می‌توانند با دریافت این توکن ها و نقد کردن آنها وارد بازار رمز ارز ها شوند.

دریافت ارزدیجیتال رایگان

بازار ارز های دیجیتال روز به روز داغتر می‌شود و افراد زیادی هستند که روزانه وارد این بازار ها می‌شوند و کنار چندین ملیون نفر دیگر که از قبل در این عرصه فعالیت داشتند، شروع به فعالیت می‌کنند. در دنیای کریپتوکارنسی ارز های دیجیتال زیادی هستند که روزانه توسط ملیون ها نفر خرید و فروش می‌شوند. در این بین airdrop یا توکن های رایگانی هستند که کاربران از آن استفاده می‌کنند.

Airdrop چیست؟

airdrop به توکن های رایگانی گفته می‌شود که شرکت یا سازنده توکن به کسانی که در ایردراپ شرکت می‌کنند پخش می‌کند.  این توکن های رایگان یک سیاست تبلیغاتی از طرف شرکت هاست، سازنده توکن به جای صرف هزینه در تبلیغات و دردسر های بازاریابی، روش ایردراپ را برای تبلیغ توکن خود انتخاب می‌کند. airdrop به روش های مختلفی برگزار می‌شود. یکی از این روش ها عضو شدن در شبکه اجتماعی ارز مورد نظر است.

بعضی از این ایردراپ ها ممکن است موفقیت آمیز نباشند و شکست بخورند. برای مثال تلگرام قصد راه اندازی توکن گرامب را داشت که موفقیت امیز نبود و شکست خورد.

پیدا کردن airdrop

سایت های زیادی هستند که در زمینه ایردراپ ها فعالیت دارند و اطلاع رسانی می‌کنند که در حال حاضر چه ایردراپ هایی درحال برگزاری است. یکی از این سایت ها airdrops.io  نام دارد که بهترین ایردراپ ها را معرفی می‌کند.

ایردراپ رایگان

سایت بعدی که در زمینه airdrop فعالیت دارد سایت airdropsmob است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه

جدیدترین پادکست‌ها و ویدیوهای ما رو روی ایمیلت دریافت کن.

نشانی ایمیلت رو برامون بنویس تا اولین نفری باشی که جدیدترین مقاله‌ها، پادکست‌ها و ویدیوهای آموزشی‌مون رو دریافت می‌کنه.

ویدئوهای مرتبط

© این وبسایت با رعایت کامل حقوق مولفین طراحی گردیده است. از اینکه به حقوق معنوی سایت ارزیشو احترام میگذارید از شما سپاسگزاریم