کارفریلنسری، درآمد با ارز دیجیتال - arzisho فریلنسری

کارفریلنسری، درآمد با ارز دیجیتال

پخش ویدیو
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram

در این ویدئو یاد می گیری

سایت latium یکی از سایت هایی است که برای فعالیت در آن نیازی به VPS و سیم کارت خارجی ندارید. برداشت های این وب سایت از طریق ارز دیجیتال است و شما تنها با داشتن کیف پول ارز دیجیتال می‌توانید درآمد خود را نقد کنید.

کارفریلنسری، درآمد با ارز دیجیتال

فریلنسر هایی که قصد کسب درآمد دلاری را دارند، در مسیر فعالیت خود یک سد بزرگ پیش رو دارند، تحریم! سایت های زیادی هستند که در زمینه خدمات برای فریلنسرها فعالیت دارند، اما تمامی این سایت ها کشور ایران را تحریم کرده اند. یکی از سایت هایی که در زمینه فریلنسری فعالیت دارد و شما برای کسب درآمد از آن نیازی به سیم کارت خارجی، وی پی اس، حساب بانکی و در مجموع دور زدن تحریم ها ندارید latium نام دارد. شما با فعالیت در سایت latium می‌توانید به راحتی از فریلنسری درآمد کسب کنید.

فعالیت در سایت latium

همانطور که اشاره شد شما برای فعالیت در سایت latium نیاز به چیز خاصی ندارید تنها ثبت نام و احراز هویت اولیه برای شروع فعالیت در این وب سایت کافی است. لازم به ذکر است بعد از فعالیت و کسب درآمد نیاز به احراز هویت نهایی دارید که باید مبلغ ۱۲ دلار به حساب وب سایت واریز کنید. در وب سایت پروژه های مختلفی وجود دارد که شما می‌توانید به واسطه مهارت های مختلف درآن فعالیت کنید.

برداشت درآمد از سایت latium

نکته جالب توجه درمورد این وب سایت بخش پرداختی هاست. برای برداشت درآمد از سایت latium شما نیاز به حساب بانکی ندارید و تنها با داشتن کیف پول ارز دیجیتال می‌توانید درآمد دلاری خود را برداشت کنید. برای مثال شما می‌توانید با دادن کیف پول تتر(USDT) که در سایت فینیکس ساخته اید، درآمد خود را از این وب سایت دریافت کنید. در ارزیشو قبلا به صورت کامل نقد کردن درآمد ارز دیجیتال توضیح داده شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه

جدیدترین پادکست‌ها و ویدیوهای ما رو روی ایمیلت دریافت کن.

نشانی ایمیلت رو برامون بنویس تا اولین نفری باشی که جدیدترین مقاله‌ها، پادکست‌ها و ویدیوهای آموزشی‌مون رو دریافت می‌کنه.

ویدئوهای مرتبط

© این وبسایت با رعایت کامل حقوق مولفین طراحی گردیده است. از اینکه به حقوق معنوی سایت ارزیشو احترام میگذارید از شما سپاسگزاریم