خدمات فریلنسری ارزیشو

کار ما در ارزیشو شناسایی و معرفی فرصت‌هایی برای کسب درآمد دلاری و آموزش از طریق تولید محتواست، در این میان برخی از مخاطبین ارزیشو نیاز به خدماتی دارند تا به کمک آن بتوانند در مسیر کسب درآمد دلاری حرکت کنند. ما در ارزیشو صرفا روی تولید محتوا تمرکز داریم و در هیچ زمینه‌ای از خدمات ورود نمی‌کنیم چرا که این یک کار تخصصی است و از عهده ما خارج است ولی با توجه به درخواست‌های مخاطبین خدمات و شرکت‌هایی که به نظر ما با کیفیت برسد را معرفی می‌کنیم چرا که اعتقاد داریم در زمینه کسب درآمد دلاری آموزش تنها کافی نیست و لازم است در کنار محتوا خدمات مرتبط هم معرفی شود.

در همین راستا ارزیشو خدمات شرکت میناپی مالزی را معرفی می‌کند و یک فرآیند تسهیل در خرید را برای مخاطبین خود ایجاد کرده است. با توجه به تعداد بالای درخواست‌ها توسط مخاطبین ارزیشو ما با شرکت میناپی یک قرارداد همکاری منعقد کردیم و روی خدمات میناپی برای کاربران ارزیشو تخفیف‌های ویژه گرفتیم.

 1. کلیه خدمات معرفی شده در این صفحه توسط شرکت میناپی (minapay.me) ارائه و پشتیبانی می شود.
 2. ارزیشو با تجمیع سفارش ها و خرید گروهی تخفیف ویژه ای برای مشتریان خود از میناپی گرفته است و شما مبلغ را به درگاه پرداخت ارزیشو واریز می کنید و سپس کلیه هماهنگی های اجرایی و فنی و ارائه مدارک و دریافت خدمات را از میناپی دریافت می کنید.
 3. ارزیشو تا لحظه دریافت سرویس توسط شما پول را به شکل امانت نزد خود نگه میدارد و در صورتی که سرویس ارائه شد پول را با میناپی تسویه خواهد کرد و درصورتی که سرویس توسط میناپی تحویل نشود مبلغ توسط ارزیشو به شما عودت داده می شود.
 4. نکات مهم در مورد شرایط سرویس به صورت کامل در سایت میناپی قید شده است و شما با آگاهی کامل از موارد مهم از جمله عدم ورود به سایت پی پال با IP ایران اقدام به خرید می کنید. نکات مهم مربوط به هر سرویس در این صفحه هم نوشته شده است ولی مبنا همان سایت ارائه دهنده خدمات یعنی شرکت میناپی مالزی است.
 5. تمامی هماهنگی های اجرایی و پشتیبانی فنی سرویس با میناپی است و چنانچه بعد از دریافت اولیه سرویس به هر دلیلی سرویس خریداری شده به مشکل خورد این موارد از عهده و تعهد ارزیشو خارج است و میناپی و مشتری به طور مستقل از ارزیشو به آن خواهند پرداخت و مجددا تاکید می کنیم که وظیفه ارزیشو صرفا تجمیع سفارش ها برای دریافت تخفیف و تضمین تحویل سرویس در ابتدای امر را به عهده دارد.
 6. طبق تجربه میناپی تمامی تلاش خود را می کند تا کار شما بدون مشکل پیش رود و این امر نیاز به دقت و توجه شما در رعایت قوانین و نکات استفاده از پی پال و سایر سرویس ها دارد.

ویزاکارت فیزیکی + سیم کارت مالزی

۱/۹۵۰/۰۰۰تومان

۱/۷۹۷/۰۰۰ تومان

ویزا کارت‌های ارائه شده توسط مینا پی ، از مالزی و به نام متقاضی صادر میشوند.

ویزا  کارت  انتخابی کاربر به صورت فیزیکی صادر شده و همراه با یک سیم کارت مالزی، به آدرس متقاضی در ایران ارسال میشود.

پس از خرید و ارسال مدارک به فاصله ۱ الی ۳ روز سیمکارت به نام شما خریداری و کارت های ویزا و مستر هم صادر و روی اپلیکیشن موبایل فعال و قابل استفاده خواهد بود، تحویل فیزیک سیمکارت و ویزاکارت بسته به برنامه زمانی پروازهای مالزی ایران و شرکت پست هوایی بین ۲ تا ۷ هفته زمان بر خواهد بود.

پایه ارزی این کارت‌ها رینگیت مالزی می‌باشد.

قابلیت خرید از تمام سایت‌های پذیرنده ویزا و مستر کارت با هر پایه ارزی.

قابلیت اتصال به پی پل، فریلنسر و سایت‌های دیگر به عنوان source of fund

قابلیت دریافت وجه نقد از کلیهٔ عابر بانک‌ها و امکان خرید از فروشگاه های پذیرنده ویزا و مستر در سراسر دنیا.

دارای پنل آنلاین برای بررسی تراکنش‌ها و موجودی حساب.

قابلیت شارژ کارت از طریق صرافی‌ها و همچنین از طریق خدمات مینا پی و یا هر فرد ساکن در مالزی.

سقف موجودی در کارت ۵۰۰۰ رینگیت می‌باشد.

این کارت‌ها دارای امنیت بالای هستند ، و برای خرید آنلاین ، کد تایید به سیم کارت مالزی شما ارسال میکنند و پس از تائید شما ، مبلغ پرداخت میشود.

سیم کارت هر ۳ هفته باید شارژ شود تا اکتیو بماند و در صورت شارژ نشدن از بین خواهد رفت و قابل بازیابی نخواهد بود.

پی پال بیزنس وریفای شده + پشتیبانی

۳/۴۰۰/۰۰۰ تومان

۲/۳۹۷/۰۰۰ تومان

-اکانت‌ وریفای شده پی پال بیزینس به نام متقاضی باز و وریفای میشود، بنابر این نیاز به عکس شفاف از پاسپورت متقاضی می‌باشد.

-زمان انجام کار بین ۱ تا ۳ روز کاری ، بعد از ثبت سفارش می‌باشد.

-متقاضی باید برای اکانت‌ وریفای شده پی پال ،یک ایمیل و پسورد ورود به ایمیل ارائه کند. بهتر است این ایمیل از ایمیل روتین شما که برای عضویت در شبکه های اجتماعی از آن استفاده می کنید متفاوت باشد. ضمنا این آدرس ایمیل دقیقا آدرس پی پال شما خواهد بود.

-اکانت وریفای شده پی پال از نوع بیزینس می‌باشد و امکانات بسیار زیادی ،از قبیل درگاه ارزی آنلاین، سیستم حرفه‌ای اینویس و غیره را دارد.

روی این حساب پی پال یک سیم کارت مالزی فیزیکی هم به عنوان هدیه در نظر گرفته شده است.

–اکانت پی پال از طریق حساب بانکی در مالزی وریفای میشود و محدودیتی برای استفاده نخواهد داشت.و هیچ کارت ویزا و مستر به آن متصل نیست.

-حساب بانکی متصل به اکانت پی پال ،صرفا جهت وریفای کامل حساب می‌باشد،بنابر این متقاضی نباید درخواست برداشت وجه به آن حساب بانکی را بدهد.

-در صورت نیاز به مستر یا ویزا کارت ، میتوانید از مینا پی و یا شرکت‌های دیگر تهیه کنید و به اکانت پی پال خود متصل کرده و از آن استفاده کنید.

-جهت اتصال به حساب پی پال باید از IP مالزی استفاده کنید، جهت دریافت مشاوره خرید VPS میتوانید با کارشناسان میناپی در ارتباط باشید.

سیم کارت مالزی

۷۸۰/۰۰۰ تومان

۶۹۷/۰۰۰ تومان

سیم کارت‌های فیزیکی مالزی با آنتن دهی خوب در ایران جهت دریافت و ارسال تماس و پیامک جهت تایید اکانت‌های خارجی.

این سیم کارت‌ها باید هر ۳ هفته حداقل ۵ رینگیت شارژ شود تا اکتیو بمانند.

در صورت غیر فعال شدن سیم کارت به دلیل شارژ نشدن، قابل بازیابی نیستند.

مدت زمان ارسال از مالزی و دریافت در ایران، بین ۲ تا ۷ هفته می‌باشد.

پس از دریافت سیم کارت در ایران ، حتما سیم کارت را شارژ کنید.

پکیج جامع و یکپارچه سرویس

 1. سیم کارت مالزی
 2. ویزا کارت مالزی
 3. ریموت سرور VPS مالزی
 4. حساب پی پال بیزنس
 5. پشتیبانی تایید آدرس

۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان

۳/۹۹۷/۰۰۰ تومان

 1. تمامی موارد مهم اشاره شده در خدمات بالا که به صورت جدا جدا مطرح شد را در نظر بگیرید.
 2. سیم کارت هر سه هفته باید ۵ رینگت مالزی (معادل ۱.۲۵ دلار) شارژ شود و خود میناپی می تواند برای شما این کار را با دریافت معادل ریالی انجام می دهد.
 3. وی پی اس باید به صورت ماهانه تمدید شود. میناپی از سایت Vpsmalaysia.com.my سرویس های مربوطه را دریافت می کند. در صورتی که خواستید خودتان هم میتوانید از این سایت یا هر سایت دیگر که وی پی اس مالزی ارائه می کند VPS تهیه کنید. و از مبلغ فوق ۱۹۰ هزار تومان به شما عودت داده می شود.
 4. در صورت نیاز به ثبت نام و تائید هویت در سایت فریلنسر مبلغ ۱.۲ میلیون تومان به این پکیج اضافه می شود.
 5. مهم تری مزیت این پکیج یکپارچگی آن از یک کشور و پشتیبانی شرکت میناپی است. 
 6. ارزیشو توصیه می کند تمامی موارد مورد نیاز را از یک کشور تهیه کنید تا ریسک کار کمتر شود.

سوالات متداول کسب درآمد از فریلنسینگ

بعد از پرداخت اطلاعات شما و سرویس درخواستی تان برای میناپی ارسال می شود و شرکت میناپی روی واتساپ هماهنگی های بعدی را با شما انجام خواهد داد.

ما دو کار انجام می دهیم:

 1. با تجمیع سفارش ها موقع ثبت نام برای شما از میناپی تخفیف میگیریم.
 2. پول را به امانت نزد خود نگه میداریم تا شما خدمات مورد نیاز را از میناپی تحویل بگیرید. (سیستم پرداخت امن)

در صورتی که میناپی در تحویل خدمات قصوری داشته باشد ارزیشو پوب دریافتی شما را عودت خواهد داد. ما تا زمانی که سرویس را تحویل نگرفتید از این سفارش پشتیبانی می کنیم.

پس از دریافت سرویس ما مبلغ را با میناپی تسویه می کنیم و ماموریت ما یعنی تسهیل در خرید و تضمین پرداخت به اتمام می رسد. در نتیجه برای مشکلات حین کار باید از میناپی بعنوان سرویس دهنده پیگیری کنید.